+48 692 94 94 92, +48 507 041 992 Pon-Pt 09:00 - 17:00 Pod Czantorią 9, 43-440 Cisownica

Oferta

Fabryka Osłon

Osłony na grzejnik do szkoły, przedszkola, klienta indywidualnego. Jako jeden z wiodących producentów osłon na grzejniki mamy możliwość zabezpieczania przestrzeni w której na co dzień przebywają nasze dzieci. Jesteśmy niezwykle dumni, że już w ponad 500 szkołach, żłobkach, przedszkolach, szpitalach i innych miejscach nasze osłony znalazły zastosowanie. Tutaj nie stawiamy żadnych ograniczeń.

Matan Design

Kreowanie przestrzeni idealnie skrojonej dla potrzeb klienta to nasza paja. Tworzenie wnętrza, które jest odpowiedzią na wszystkie niepewności inwestora to nasz obowiązek. W Matan-design naszym celem jest nie tylko stworzenie wnętrza pięknego i funkcjonalnego ale przede wszystkim dopasowanego do indywidualnych oczekiwań każdego klienta.

Frontmeblowy.pl

Fronty produkowane na wymiar wyłącznie z materiałów najlepszych marek. Jest to gwarancja trwałość i odporności na odkształcanie. Do lakierowania używamy najlepszych lakierów poliuretanowych. Dostarczamy również fronty przygotowane do lakierowania.

Design na ścianę

W ramach programu „Kontrolowane Zużycie Materiału” staramy się wykorzystać każdy kawałek odpadu – po co wyrzucać. Powstał pomysł produkowania elementów dekoracyjnych na ścianę każdego pomieszczenia – biuro, salon, pokój dziecięcy.

Pracownia Mebli Dziecięcych

Marka stworzona by wyposażać pokoje dziecięce w najwyższej jakości meble. Ograniczone miejsce – zawsze dopasujemy się do Twoich potrzeb. Tutaj nie ma mowy o kompromisach.

BJ Pracownia

/
Zrzeszyliśmy wszystkie nasze marki pod jednym szyldem.
Pielęgnujemy zasady w oparciu o które została zbudowana nasza firma: dostarczanie wyłącznie najwyższej jakości produktów i usług naszym Klientom, kładąc nacisk na terminowe realizowanie zleconych zadań. Wiemy, że kreowanie przestrzeni jest niezwykle ważne zarówno dla Klientów instytucjonalnych jak również sektora prywatnego. Świetny zespół praktyków pozwala osiągać kolejne sukcesy we współpracy z naszymi Klientami.